Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Nousukausi (2002)
9
Volver - paluu (2006)
(Volver)
9
Monsterit Oy (2001)
(Monsters, Inc.)
9
Happiness - onni (1998)
(Happiness)
9
Marie Antoinette (2006)
9
Lucky Number Slevin (2006)
9
Erin Brockovich (2000)
9
Die Hard - vain kuolleen ruumiini yli (1988)
(Die Hard)
9
Jali ja suklaatehdas (2005)
(Charlie and the Chocolate Factory)
9
Nunnia ja konnia (1992)
(Sister Act)
9
Shrek (2001)
9
One Hour Photo (2002)
9
Rottatouille (2007)
(Ratatouille)
9
Zozo (2005)
9
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
"
Hauska =)
"
9
Gremlins - riiviöt (1984)
(Gremlins)
9
Vihreä maili (1999)
(The Green Mile)
"
Viaton neekeriparka.
"
9
Paprika (2006)
(Papurika)
9
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
9
Kalenteritytöt (2003)
(Calendar Girls)
9
1
... 5 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute