Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Transamerica (2005)
5
The Day After Tomorrow (2004)
5
The Long Kiss Goodnight (1996)
5
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
5
Mies ja alaston ase 2 1/2 (1991)
(The Naked Gun 2½: The Smell of Fear)
5
Clueless (1995)
5
Sex Is Zero (2002)
(Saekjeuk shigong)
"
Huono! Paitsi jos promilleja on tarpeeksi =)
"
5
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
5
Babe suurkaupungissa (1998)
(Babe: Pig in the City)
5
Uuno Turhapuron muisti palailee pätkittäin (1983)
5
Kuningas Arthur (2004)
(King Arthur)
5
Nasta laudassa (1971)
(Vanishing Point)
5
Smokkimies (2002)
(The Tuxedo)
5
Morsian karkuteillä (1999)
(Runaway Bride)
5
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
5
Bridget Jones: Elämä jatkuu (2004)
(Bridget Jones: The Edge of Reason)
5
Ranskalainen korvapuusti (2002)
(Slap Her... She's French)
5
Villi tusina 2 (2005)
(Cheaper by the Dozen 2)
5
Uunon huikeat poikamiesvuodet maaseudulla (1990)
5
Lost in Space - matkalla avaruuteen (1998)
(Lost in Space)
5
1
... 35 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute