Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Apassilinnake (1948)
(Fort Apache)
5
Elf (2003)
5
The Simpsons Movie (2007)
5
Tuulen viemää (1939)
(Gone with the Wind)
5
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
5
Mikael (1996)
(Michael)
5
Ehdottomasti, ehkä (2008)
(Definitely, Maybe)
5
American Pie 2 (2001)
"
Uudelleenlämmitettynä pistää jo unettamaan.
"
5
Äitipuoli avaruudesta (1988)
(My Stepmother Is an Alien)
5
Jymyjuttu (2006)
(Scoop)
5
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
5
Wild Hogs - villit karjut (2007)
(Wild Hogs)
5
Rush Hour 3 (2007)
5
Blondin kosto 2 (2003)
(Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)
5
Alien vs. Predator (2004)
(AVP: Alien vs. Predator)
5
Sabrina, teininoita (1996)
(Sabrina the Teenage Witch)
5
xXx 2: The Next Level (2005)
(xXx: State of the Union)
5
Älä jätä minua (2001)
(Get Over It)
5
Envy - rakastettavat naapurit (2004)
(Envy)
5
Buffy - vampyyrintappaja (1992)
(Buffy the Vampire Slayer)
5
1
... 34 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute