Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
khrestel
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän khrestel arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Koko potti 2 (2004)
(The Whole Ten Yards)
5
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
5
Herrat pitävät vaaleaverisistä (1953)
(Gentlemen Prefer Blondes)
5
Confetti (2006)
"
Voihan stereotypiat.
"
5
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
5
Going to Kansas City (1998)
5
Fievel matkalla Amerikkaan (1986)
(An American Tail)
5
Lilo & Stitch 2 (2005)
(Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch)
5
Sairaan kaunis maailma (1997)
5
Yksin kotona 3 (1997)
(Home Alone 3)
5
Starsky & Hutch (2004)
5
Eragon (2006)
5
Oikeanlaista kemiaa (2005)
(Prime)
5
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
5
South Park: Isompi, pidempi & leikkaamaton (1999)
(South Park: Bigger Longer & Uncut)
5
Olen kunnon tyttö (1999)
(But I'm a Cheerleader)
5
8 Mile (2002)
5
The Dukes of Hazzard (2005)
4
Johtaja Uuno Turhapuro - pisnismies (1998)
4
Maailman ympäri 80 päivässä (2004)
(Around the World in 80 Days)
4
1
... 36 ...
41
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute