Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Moonshot
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Moonshot arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Yksin kotona (1990)
(Home Alone)
9
13. kerros (1999)
(The Thirteenth Floor)
"
Jos tykkää Matrixista ja Truman Showsta niin tykkää varmaan tästäkin. Eikä tämä täysi kopio voi olla, kun samana vuonna tehty kuin Matrix... Oikein viihdyttävä.
"
9
RoboCop (1987)
9
Salaliittoteoria (1997)
(Conspiracy Theory)
9
Slummien miljonääri (2008)
(Slumdog Millionaire)
9
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
9
Silmänkääntäjä (2006)
(The Illusionist)
9
Bowling for Columbine (2002)
9
Puhdistus (2012)
9
Million Dollar Baby (2004)
9
Yön ritarin paluu (2012)
(The Dark Knight Rises)
9
Rakkauden resepti (2007)
(No Reservations)
9
Jurassic Park (1993)
9
Gia - kauneuden kirous (1998)
(Gia)
9
Papillon (1973)
9
Takaikkuna (1954)
(Rear Window)
9
The Prestige (2006)
9
Alien - kahdeksas matkustaja (1979)
(Alien)
9
Gravity (2013)
9
Troija (2004)
(Troy)
9
1
... 8 ...
59
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute