Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Moonshot
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Moonshot arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pyhimyksiä ja sotilaita (2003)
(Saints and Soldiers)
9
Mindhunters (2004)
9
Yksi lensi yli käenpesän (1975)
(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
9
Sin City (2005)
9
Yksi nolla liikaa (1998)
(Zero Effect)
9
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
9
Amélie (2001)
(Le fabuleux destin d'Amélie Poulain)
9
City of God (2002)
(Cidade de Deus)
9
Kauna (2004)
(The Grudge)
"
Scary...Hyvähän tämä oli.
"
9
Rukajärven tie (1999)
9
Schindlerin lista (1993)
(Schindler's List)
9
Cube - kuutio (1997)
(Cube)
9
(500) Days of Summer (2009)
8
Zodiac (2007)
8
Pieni mies Tate (1991)
(Little Man Tate)
8
Burn After Reading (2008)
8
Terminator - tuhoaja (1984)
(The Terminator)
8
007 - Quantum of Solace (2008)
(Quantum of Solace)
8
Nurse Betty (2000)
8
Taksikuski (1976)
(Taxi Driver)
8
1
... 9 ...
59
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute