Yläpalkki
Yläpalkki
Klimaks
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
7
Harry Potter ja Salaisuuksien kammio (2002)
(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
7
7
Suuret setelit (1986)
(The Color of Money)
7
Ford Fairlane - rokkidekkari (1990)
(The Adventures of Ford Fairlane)
7
Mies ja alaston ase (1988)
(The Naked Gun: From the Files of Police Squad!)
7
7
Ota kiinni jos saat (2002)
(Catch Me If You Can)
7
7
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
7
7
Taistelija (1982)
(First Blood)
7
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
7
Kala nimeltä Wanda (1988)
(A Fish Called Wanda)
7
7
7
Pyhimys (1997)
(The Saint)
7
Puuta, heinää ja muutama vesiperä (1998)
(Lock, Stock and Two Smoking Barrels)
7
7
7
previous
1 ... 9 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja