Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Fuck the Rules (2002)
(The Rules of Attraction)
7
Sekopäät (1994)
(Airheads)
7
New Yorkin kadut (1995)
(The Basketball Diaries)
7
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
7
Tappava ase 2 (1989)
(Lethal Weapon 2)
7
Hero (2002)
(Ying xiong)
7
Sekopäät (1998)
(Half Baked)
7
A Man Apart (2003)
7
Doc Hollywood (1991)
7
Pako Alcatrazista (1979)
(Escape from Alcatraz)
7
Veteen piirretty viiva (1998)
(The Thin Red Line)
"
kaks sanaa tästä leffasta: NICK NOLTE .. (ois ansainnu vähintään jonku venlan tästä)
"
7
Sotilas Jane (1997)
(G.I. Jane)
7
Operaatio Mars (2000)
(Mission to Mars)
7
Ihmeiden aika (1996)
(Phenomenon)
7
Blade (1998)
6
Piina (1990)
(Misery)
6
The School of Rock (2003)
"
Oli pari ihan hauskaa läppää, mut muuten ei mee ku rapulaleffana..
"
6
Delta-Jengi (1978)
(National Lampoon's Animal House)
6
The Italian Job (2003)
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
1
... 10 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute