Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pilvessä (2001)
(How High)
6
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
6
Lost in Translation (2003)
6
Tuhannen tilanteen mies (1997)
(Metro)
6
Gridlock'd (1997)
6
Matkustaja 57 (1992)
(Passenger 57)
6
Road Trip (2000)
6
Star Trek IV: Aikamatka (1986)
(Star Trek IV: The Voyage Home)
6
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
6
Ghosts of Mars (2001)
6
Tappava ase 3 (1992)
(Lethal Weapon 3)
6
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
6
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
6
Kotka on laskeutunut (1976)
(The Eagle Has Landed)
"
Kattelin ihan hiljattain ja nukahdin kaks kertaa leffan aikana. Jäi vähän lattea fiilis koko elokuvasta. Donald Sutherland viheltää ja koirat tottelee.
"
6
The Fan - pelko iskee (1996)
(The Fan)
6
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
6
Jay ja Silent Bob iskevät takaisin (2001)
(Jay and Silent Bob Strike Back)
6
Junakytät (1995)
(Money Train)
6
Alien - ylösnousemus (1997)
(Alien: Resurrection)
6
Tequila Sunrise - vaarallinen sekoitus (1988)
(Tequila Sunrise)
6
1
... 11 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute