Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Rocky (1976)
6
Musta sade (1989)
(Black Rain)
6
Kickboxer (1989)
6
Bloodsport - viimeiseen asti (1988)
(Bloodsport)
6
Air America (1990)
6
Rankka päivä (1993)
(Falling Down)
6
Prinssille morsian (1988)
(Coming to America)
6
Maratoonari (1976)
(Marathon Man)
6
Phone Booth (2002)
6
Aina eka kerta (2004)
(50 First Dates)
"
Romanttinen hömppäkomedia. Tätä voi kattoa oman kullan kanssa vaikkei niin Sandlerista välittäisikään.
"
6
WarGames - sotaleikit (1983)
(WarGames)
6
Face/Off - kahdet kasvot (1997)
(Face/Off)
6
Puhallettu 60 sekunnissa (2000)
(Gone in Sixty Seconds)
6
Hakkerit (1995)
(Hackers)
6
Texasin moottorisahamurhaaja (1974)
(The Texas Chain Saw Massacre)
6
American Pie (1999)
6
Kaappaus raiteilla (1995)
(Under Siege 2: Dark Territory)
6
Bound (1996)
6
Joulupuu on kärvennetty (1989)
(National Lampoon's Christmas Vacation)
6
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
6
1
... 12 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute