Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Sairasta sakkia (1998)
(Very Bad Things)
6
Ocean's Eleven - korkeat panokset (2001)
(Ocean's Eleven)
6
Mallrats - häiriköt (1995)
(Mallrats)
"
Stinkpalm !!!
"
6
Mustan laguunin hirviö (1954)
(Creature from the Black Lagoon)
6
Kopps (2003)
6
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
6
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
6
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
6
Rahareikä (1986)
(The Money Pit)
6
Kuolema pukee häntä (1992)
(Death Becomes Her)
6
Erin Brockovich (2000)
6
Forrest Gump (1994)
"
On tää omalla tavallaan herkkä mutta mä en tätä leffaa kato enää ikuna. Kaikki on varmasti nähnyt mutta tän elokuvan lopullinen sanoma antaa ainakin mulle henkilökohtasesti käteen läjän sontaa.
"
6
RoboCop 3 (1993)
6
The Blues Brothers (1980)
6
Poliisiopisto 4 - korttelipoliisit (1987)
(Police Academy 4: Citizens on Patrol)
6
Final Fantasy (2001)
(Final Fantasy: The Spirits Within)
6
Tosinuija ja vielä nuijempi - kun Harry tapasi Lloydin (2003)
(Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd)
6
Event Horizon - viimeinen horisontti (1997)
(Event Horizon)
6
Batman - paluu (1992)
(Batman Returns)
6
Demolition Man (1993)
6
1
... 13 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute