Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Taisteluplaneetta Galactica (1978)
(Battlestar Galactica)
6
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
6
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
6
48 tuntia (1982)
(48 Hrs.)
6
Matkalla Perditioniin (2002)
(Road to Perdition)
6
Ukkonen (2001)
6
Seitsemän vuotta Tiibetissä (1997)
(Seven Years in Tibet)
6
Jackie Brown (1997)
6
Dude, Where's My Car? (2000)
6
Kellopeliappelsiini (1971)
(A Clockwork Orange)
6
Valehtelija, valehtelija (1997)
(Liar Liar)
6
Friday (1995)
6
Mad Max 3 - ukkosmyrsky (1985)
(Mad Max Beyond Thunderdome)
6
Cop Land (1997)
6
Johnny English (2003)
6
Ghost - näkymätön rakkaus (1990)
(Ghost)
6
Dodgeball - boltsit pelissä (2004)
(Dodgeball: A True Underdog Story)
"
Typerä elokuva. Kerran voi kattoa jos jaksaa laittaa aivot narikkaan ja olla ajattelematta liikoja. Heti alusta oli selvää että "hyvät" voittaa. Kertakäyttöstä tavaraa.
"
5
Pearl Harbor (2001)
5
EdTV (1999)
(Edtv)
5
X-Men (2000)
5
1
... 14 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute