Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Cube 2 - hyperkuutio (2002)
(Cube 2: Hypercube)
7
The Cell (2000)
7
Tron (1982)
7
Nuija ja Tosinuija (1994)
(Dumb & Dumber)
7
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
7
Spider-Man - Hämähäkkimies (2002)
(Spider-Man)
7
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
7
Full Metal Jacket (1987)
7
American History X (1998)
7
Pekonia kanadalaisittain (1995)
(Canadian Bacon)
7
Signs (2002)
7
Hiipivä tiikeri, piilotettu lohikäärme (2000)
(Wo hu cang long)
7
Kauriinmetsästäjä (1978)
(The Deer Hunter)
7
Poliisiopisto (1984)
(Police Academy)
7
Evil Dead 2: Dead by Dawn (1987)
(Evil Dead II)
7
28 päivää myöhemmin (2002)
(28 Days Later...)
7
Ghost in the Shell (1995)
(Kôkaku Kidôtai)
7
007 ja lupa tappaa (1989)
(Licence to Kill)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
Predator - saalistaja (1987)
(Predator)
7
1
... 7 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute