Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Täysnuijat (1996)
(Kingpin)
8
Solaris (2002)
8
Päiväni murmelina (1993)
(Groundhog Day)
8
Dark City (1998)
8
The Patriot - patriootti (1998)
(The Patriot)
8
Tuntematon sotilas (1955)
8
Bad Taste (1987)
8
Tuulen viemää (1939)
(Gone with the Wind)
8
Paluu tulevaisuuteen (1985)
(Back to the Future)
8
12 apinaa (1995)
(Twelve Monkeys)
8
Dogma (1999)
8
American Ninja (1985)
"
Se on ihme että aina kun tän leffan näkee, alkaa tehdä mieli aloittaa joku ninjitsu harrastus.
"
8
Ghostbusters - haamujengi (1984)
(Ghostbusters)
8
Resident Evil (2002)
8
Beverly Hills kyttä II (1987)
(Beverly Hills Cop II)
8
Johnny Mnemonic - kuoleman kuriiri (1995)
(Johnny Mnemonic)
8
Casablanca (1942)
8
Veren vangit (1994)
(Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles)
8
Seitsemän (1995)
(Se7en)
8
Vaihda vapaalle, Ferris (1986)
(Ferris Bueller's Day Off)
7
1
... 6 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute