Yläpalkki
Yläpalkki
Klimaks
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Likainen tusina (1967)
(The Dirty Dozen)
9
Muumio (1999)
(The Mummy)
9
9
Mad Max 2 - asfalttisoturi (1981)
(Mad Max 2: The Road Warrior)
9
9
Arabian Lawrence (1962)
(Lawrence of Arabia)
9
Jedin paluu (1983)
(Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi)
9
9
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
9
Pelastakaa sotamies Ryan (1998)
(Saving Private Ryan)
9
Rautaristi (1977)
(Cross of Iron)
9
Terminator 2 - tuomion päivä (1991)
(Terminator 2: Judgement Day)
9
Paluu tulevaisuuteen III (1990)
(Back to the Future Part III)
9
Kauhun riivaamat (1981)
(The Evil Dead)
9
9
9
Rita Hayworth - avain pakoon (1994)
(The Shawshank Redemption)
9
9
Valtion vihollinen (1998)
(Enemy of the State)
9
9
previous
1 ... 3 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja