Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pahat pojat (1995)
(Bad Boys)
4
Pulp Fiction - tarinoita väkivallasta (1994)
(Pulp Fiction)
4
Psyko (1960)
(Psycho)
4
Kultainen lapsi (1986)
(The Golden Child)
4
Dante's Peak (1997)
4
Ammattitappajat (1995)
(Assassins)
4
Animatrix (2003)
(The Animatrix)
4
Peloista pahin (2002)
(The Sum of All Fears)
4
The Beach (2000)
4
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
"
Mielummin kirjana kuin elokuvana !!!
"
4
Kill Bill: Vol. 1 (2003)
"
Mä en niin tosta hypi-pompi-lyö-riehu-puukota elokuvista välitä, että oli aika tylsä. Tosin oli siinä alussa yks hyvä kohta muuten oli aika tasapaksu.
"
4
Hei, me lennetään! (1980)
(Airplane!)
4
Christine - tappaja-auto (1983)
(Christine)
4
The Blair Witch Project (1999)
4
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
4
8 Mile (2002)
4
Not Another Teen Movie (2001)
4
Kaikkiruokaiset ystäväni (1997)
(Fierce Creatures)
4
Anakonda (1997)
(Anaconda)
4
Tanssii susien kanssa (1990)
(Dances with Wolves)
4
1
... 17 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute