Yläpalkki
Yläpalkki
Klimaks
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
5
5
5
5
5
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
5
Hämärästä aamunkoittoon 2 (1999)
(From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money)
5
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
5
Poliisiopisto 7 - Moskovan keikka (1994)
(Police Academy: Mission to Moscow)
5
Poliisiopisto 3 - jatkokoulutuksessa (1986)
(Police Academy 3: Back in Training)
5
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
5
Tiedän yhä mitä teit viime kesänä (1998)
(I Still Know What You Did Last Summer)
5
Turner ja täystuho (1989)
(Turner & Hooch)
5
5
5
Sademies (1988)
(Rain Man)
5
5
5
5
Haamujengi 2 (1989)
(Ghostbusters 2)
5
previous
1 ... 16 ... 22
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja