Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Klimaks
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Klimaks arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Leaving Las Vegas (1995)
4
The Matrix Reloaded (2003)
4
Uneton Seattlessa (1993)
(Sleepless in Seattle)
4
Pako L.A.:sta (1996)
(Escape from L.A.)
4
Blade II (2002)
4
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
4
Amadeus (1984)
4
Medusan verkko (2002)
(The Bourne Identity)
4
American Pie 2 (2001)
4
Spy Hard - lupa läikyttää (1996)
(Spy Hard)
4
Araknofobia (1990)
(Arachnophobia)
4
Ed (1996)
4
K-PAX (2001)
4
Space Jam (1996)
4
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
4
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
4
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
4
Van Helsing (2004)
"
Eipä tässä ollu mitään muuta mukavaa kun noi tarinoitten yhdistelyt. Järkyttävää sontaa muuten.
"
4
Hamekyttä (2000)
(Big Momma's House)
4
Hot Shots 2 - kaikkien jatko-osien äiti (1993)
(Hot Shots! Part Deux)
4
1
... 18 ...
22
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute