Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Flubber - maailman mahtavin mönjä (1997)
(Flubber)
5
Uuno Turhapuro, herra Helsingin herra (1991)
5
Pähkähullu professori 2: Klumpit (2000)
(Nutty Professor II: The Klumps)
5
Lomalla (2000)
5
Red Planet - punainen planeetta (2000)
(Red Planet)
5
Täydellinen tehtävä (2003)
(Foolproof)
5
Mimic - ääretön vaara (1997)
(Mimic)
5
Hiiri, jota ei saatu hengiltä (1997)
(Mousehunt)
5
Liekehtivä torni (1974)
(The Towering Inferno)
5
Kuudes päivä (2000)
(The 6th Day)
5
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
5
Mestarit 2 (1994)
(The Mighty Ducks 2)
5
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
5
Kiss of the Dragon - lohikäärmeen suudelma (2001)
(Kiss of the Dragon)
5
Pelastakaa Willy (1993)
(Free Willy)
5
Painajainen Elm Streetillä (1984)
(A Nightmare on Elm Street)
5
Tiedän yhä mitä teit viime kesänä (1998)
(I Still Know What You Did Last Summer)
5
Eläintohtori (1998)
(Doctor Dolittle)
5
Poliisiopisto 7 - Moskovan keikka (1994)
(Police Academy: Mission to Moscow)
5
Poliisiopisto 6 - suuri rikosaalto (1989)
(Police Academy 6: City Under Siege)
5
1
... 32 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute