Yläpalkki
Yläpalkki
Lewari
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Poliisiopisto 5 - tehtävä Miami Beach (1988)
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach)
5
5
5
5
Karvinen elokuva (2004)
(Garfield: The Movie)
5
5
Noidat (1987)
(The Witches of Eastwick)
5
Kuoleman selli (2002)
(Half Past Dead)
5
Isäni on Turbomies! (1996)
(Jingle All the Way)
4
Maanmainio Marsilainen (1999)
(My Favourite Martian)
4
Mortal Kombat 2: Hävitys (1997)
(Mortal Kombat: Annihilation)
4
4
4
40 päivää ja 40 yötä (2002)
(40 Days and 40 Nights)
4
Ei voi olla totta (2001)
(Say It Isn't So)
4
Eläintohtori 2 (2001)
(Dr. Dolittle 2)
4
Ghost Dog - samuraiden tapaan (1999)
(Ghost Dog: The Way of the Samurai)
4
Kaappaus raiteilla (1995)
(Under Siege 2: Dark Territory)
4
3
Hanaa! (2004)
(Torque)
3
previous
1 ... 33 34
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja