Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Pähkähullu professori (1996)
(The Nutty Professor)
6
Miss Kovis (2000)
(Miss Congeniality)
6
Viidakon Ykä (1997)
(George of the Jungle)
6
Commando (1985)
5
Junior (1994)
5
Scary Movie 2 (2001)
5
Exit Wounds (2001)
5
Judge Dredd - tuomari (1995)
(Judge Dredd)
5
Sala-ampuja 3 (2004)
(Sniper 3)
5
Viesti mereltä (1999)
(Message in a Bottle)
5
Mustat donkkaa tykimmin (1992)
(White Men Can't Jump)
5
Operaatio Mars (2000)
(Mission to Mars)
5
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
5
Tulivuori (1997)
(Volcano)
5
Pomon tytär (2003)
(My Boss's Daughter)
5
Crossroads - tienristeyksessä (2002)
(Crossroads)
5
Mestarit 3 (1996)
(D3: The Mighty Ducks)
5
Taistelukenttä Maa (2000)
(Battlefield Earth)
5
Pyhä myyntitykki (1998)
(Holy Man)
5
Seikkailija Thomas Crown (1999)
(The Thomas Crown Affair)
5
1
... 31 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute