Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Payback - tilinteko (1999)
(Payback)
6
Toy Story 2 (1999)
6
Vieraalla maalla (2003)
6
Unelmien sielunmessu (2000)
(Requiem for a Dream)
6
Ytimessä (2003)
(The Core)
6
Tulen valtakunta (2002)
(Reign of Fire)
6
Kelkkajengi (1993)
(The Cool Runnings)
6
Bad Company (2002)
6
Kuolleiden aamunkoitto (2004)
(Dawn of the Dead)
6
13 ja risat (2004)
(13 Going on 30)
6
Kymmenen riivinrautaa (2002)
6
Kauna (2004)
(The Grudge)
6
Levottomat (2000)
6
Lapin kullan kimallus (1999)
6
U-571 (2000)
6
Babylon 5: Sielujen virta (1998)
(Babylon 5: The River of Souls)
6
Jumanji (1995)
6
Sähköputkimies (1996)
(The Cable Guy)
6
Kurkunleikkaajien saari (1995)
(Cutthroat Island)
6
Peto (1995)
(Species)
6
1
... 30 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute