Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Lewari
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Lewari arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Once Upon a Time in Mexico (2003)
6
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
6
Täydellinen sotilas (1992)
(Universal Soldier)
6
Äitipuoli avaruudesta (1988)
(My Stepmother Is an Alien)
6
Blue Crush (2002)
6
Pekonia kanadalaisittain (1995)
(Canadian Bacon)
6
Maverick (1994)
6
Pocahontas (1995)
6
Beethoven (1992)
6
Cyclomania (2001)
6
Beetlejuice (1988)
6
Scary Movie 3 (2003)
6
Tappava ase 4 (1998)
(Lethal Weapon 4)
6
Tyttö, joka tiesi liikaa (1978)
(Foul Play)
6
Ansa viritetty (1999)
(Entrapment)
6
Coyote Ugly (2000)
6
Pako viidakkoon (2003)
(The Rundown)
6
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
6
Eraser - suojelija (1996)
(Eraser)
6
Charlien enkelit (2000)
(Charlie's Angels)
6
1
... 29 ...
34
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute