Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
"
Olipas tylsä ja mitään sanomaton.. Tälläisiä on tehty jo noin miljoona ennemmin. Kukaan näyttelijöistä ei säväyttänyt sitten pätkän vertaa.
"
4
Signs (2002)
4
Rocky V (1990)
4
Omega Doom (1997)
4
Yksin kotona 3 (1997)
(Home Alone 3)
4
Little Nicky (2000)
4
Resident Evil (2002)
4
Kahdeksanjalkaiset kummajaiset (2002)
(Eight Legged Freaks)
4
Austin Powers - agentti joka tuuppasi minua (1999)
(Austin Powers: The Spy Who Shagged Me)
4
Parempi kuin Beckham (2002)
(Bend It Like Beckham)
4
Koukkusormi (1999)
(Bowfinger)
4
Dude, Where's My Car? (2000)
4
Bad Girls - naiset satulassa (1994)
(Bad Girls)
4
Striptease (1996)
4
White Raven (1998)
4
Crocodile Dundee Los Angelesissa (2001)
(Crocodile Dundee in Los Angeles)
4
Jack (1996)
4
Clueless (1995)
4
Ace Ventura - lemmikkidekkari (1994)
(Ace Ventura: Pet Detective)
4
Wayne's World 2 (1993)
4
1
... 49 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute