Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Häälaulaja (1998)
(The Wedding Singer)
5
Fantasia (1940)
5
The Prophecy II (1998)
5
RoboCop 2 (1990)
5
Happy Gilmore - ammattilainen (1996)
(Happy Gilmore)
5
Mestarit (1992)
(The Mighty Ducks)
5
Kalifornia (1993)
5
Ketjureaktio (1996)
(Chain Reaction)
5
007 ja kuoleman katse (1985)
(A View to a Kill)
5
Operaatio Takedown (2000)
(Takedown)
5
Kuuma tanssi (1987)
(Dirty Dancing)
"
Kuumaa Tanssia.. On se Kasari sitten kaunista :)
"
5
Vertical Limit (2000)
5
Peto II (1998)
(Species II)
5
Äkkikuolema (1995)
(Sudden Death)
5
Karate Kid (1984)
(The Karate Kid)
5
8 mm - kahdeksan millimetriä (1999)
(8MM)
5
Zardoz (1974)
5
Menolippu Mombasaan (2002)
5
Con Air - lento vapauteen (1997)
(Con Air)
5
Ponterosa (2001)
4
1
... 48 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute