Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Spesialisti (1994)
(The Specialist)
5
Blade: Trinity (2004)
5
Bulletproof - luodinkestävä (1996)
(Bulletproof)
5
Demolition Man (1993)
5
Aavelaiva (2002)
(Ghost Ship)
5
Dante's Peak (1997)
5
Last Action Hero (1993)
5
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
5
Starman (1984)
5
Poliisiopisto 7 - Moskovan keikka (1994)
(Police Academy: Mission to Moscow)
5
Galaxy Quest (1999)
5
Kreikkalainen naimakauppa (2002)
(My Big Fat Greek Wedding)
5
Brooklynin vampyyri (1995)
(Vampire in Brooklyn)
5
Ammattitappajat (1995)
(Assassins)
5
Highlander II - paluu (1991)
(Highlander II: The Quickening)
5
Bad Boys II (2003)
5
The Skulls (2000)
5
Tuntematon vihollinen (2000)
(The Art of War)
5
Speed - kuoleman kyydissä (1994)
(Speed)
5
Casper (1995)
5
1
... 47 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute