Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Wisegirls (2002)
4
Terminator 3: Koneiden kapina (2003)
(Terminator 3: Rise of the Machines)
4
Olimme sotilaita (2002)
(We Were Soldiers)
4
Allan Quatermain ja kadonnut Kultainen kaupunki (1987)
(Allan Quatermain and the Lost City of Gold)
"
Indiana Jones RipOff part 2
"
4
Paluu tulevaisuuteen II (1989)
(Back to the Future Part II)
4
Riku Rikas (1994)
(Richie Rich)
4
Jättiläisnaisen hyökkäys (1958)
(Attack of the 50 Foot Woman)
4
Jokikyttä (1993)
(Striking Distance)
4
Lake Placid - tappaja syvyyksistä (1999)
(Lake Placid)
4
Karate Kid III (1989)
(The Karate Kid, Part III)
4
Maanmainio Marsilainen (1999)
(My Favourite Martian)
4
Aleksanteri (2004)
(Alexander)
4
A.I. - tekoäly (2001)
(A.I. Artificial Intelligence)
4
Daylight - paniikki tunnelissa (1996)
(Daylight)
4
Angel Eyes (2001)
4
Postman - tulevaisuuden sanansaattaja (1997)
(The Postman)
4
Kuoleman selli (2002)
(Half Past Dead)
"
Vaikka Seagal fani olenkin, niin tämä oli kyllä aika toivotonta katseltavaa.. Taitaa olla huonoin Steveni tähän mennessä.
"
4
Mustanaamio - vaeltava aave (1996)
(The Phantom)
4
Romeon on kuoltava (2000)
(Romeo Must Die)
"
Suoraan sanoen KAUHEIN Jet Li leffa ikinä. Itku meinasi tulla ja sääliksi käy, kun vanhoilla päivillä pitää kaikkea scheissea rahan edestä tehdä. Muutama nätti kohtaus mistä nuo pari pistettä irtosivat. Valovuosien päässä miehen parhaiden päivien tuotannosta.
"
4
Ace Ventura - luonto kutsuu (1995)
(Ace Ventura: When Nature Calls)
4
1
... 50 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute