Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hiiri, jota ei saatu hengiltä (1997)
(Mousehunt)
6
The Haunting - paholaistalo (1999)
(The Haunting)
6
Darkman (1990)
6
Lancelot - ensimmäinen ritari (1995)
(First Knight)
6
Me Kostajat (1998)
(The Avengers)
6
Legenda Haukasta (1985)
(Ladyhawke)
6
Salaisuus pinnan alla (2000)
(What Lies Beneath)
6
Concierge - rakkaudesta vai rahasta (1993)
(For Love or Money)
6
Joe-sedän perilliset (1994)
(Greedy)
6
Poika ja ilves (1999)
6
Kaikkien kidnappausten kingi (1993)
(Amos and Andrew)
"
Jos ei muuta niin jälleen sarjassamme loistavia suomennoksia.
"
6
Supernova (2000)
6
The Bodyguard from Beijing (1994)
(Zhong Nan Hai bao biao)
6
Tank Girl (1995)
6
Roxanne (1987)
6
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
6
Space Jam (1996)
6
Mimic - ääretön vaara (1997)
(Mimic)
6
Dr. Wei in the Scripture with No Words (1996)
(Mo him wong)
6
Shaolin Temple 3: Martial Arts of Shaolin (1986)
(Nan bei Shao Lin)
6
1
... 38 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute