Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Air Force One (1997)
6
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
6
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
6
Pleasantville - onnellisten kaupunki (1998)
(Pleasantville)
6
Tuntematon uhka (1995)
(Outbreak)
6
Pieni kauhukauppa (1986)
(Little Shop of Horrors)
6
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
"
Peter Pania ja Kapteeni Koukkua mikämikä-maassa..
"
6
Last Man Standing (1996)
6
Pahan oma (1997)
(The Devil's Own)
6
Copycat - kopiomurhaaja (1995)
(Copycat)
6
Plan 9 from Outer Space (1959)
"
Hey come on.. Kaikessa huonoudessaan tämä on sentään klassikko ;) Pakko antaa edes muutama piste sille, että leffa tehtiin loppuun asti vaikka yksi pääosanesittäjä kuoli matkalla.
"
6
Blondin kosto 2 (2003)
(Legally Blonde 2: Red, White & Blonde)
6
The Rock - paluu helvettiin (1996)
(The Rock)
"
Täysin mitäänsanomatonta.. En oikein ymmärrä miten tämä on saanu näin hyviä pisteitä täällä ja ihan ympäri maailman, imdb:ssäkin 7.0. Nicholas Cagekin ärsytti ainoastaan tavalliseen tapaansa.
"
6
Herrasmiesliiga (2003)
(The League of Extraordinary Gentlemen)
"
Ei tämä nyt niin huono ollut, kun mitä olisin olettanut.. Sinänsä hauska idea, mikä kyllä vähän kompastui omaan näppäryyteensä. Pienellä viilauksella tästä olisi voitu saada ihan mainio elokuva.. Haistan silti jatko-osan.
"
6
Next Friday (2000)
6
Dungeons & Dragons (2000)
6
Baarikärpänen (1987)
(Barfly)
6
Harley Davidson ja Marlboro Mies (1991)
(Harley Davidson and the Marlboro Man)
6
Jafarin paluu (1994)
(The Return of the Jafar)
6
Crocodile Dundee - krokotiilimies (1986)
(Crocodile Dundee)
6
1
... 37 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute