Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Philadelphia (1993)
6
Days of Thunder - ukkosta radalla (1990)
(Days of Thunder)
6
Firma (1993)
(The Firm)
6
Verivelka (2002)
(Blood Work)
6
The Quest - haastaja (1996)
(The Quest)
6
Replicant - tappajan kopio (2001)
(Replicant)
6
Glimmer Man (1996)
(The Glimmer Man)
6
Poetic Justice (1993)
6
Pyhimys (1997)
(The Saint)
6
Pako L.A.:sta (1996)
(Escape from L.A.)
6
Sivulliset uhrit (2002)
(Collateral Damage)
6
Cop Land (1997)
6
Agenttikokelas (2003)
(The Recruit)
6
Määränpäänä Graceland (2001)
(3000 Miles to Graceland)
6
Intohimon tuulet (1994)
(Legends of the Fall)
6
Cobra - lain vahva käsi (1986)
(Cobra)
6
Wyatt Earp (1994)
6
The Patriot - patriootti (1998)
(The Patriot)
6
Exit Wounds (2001)
6
Päävärit (1998)
(Primary Colors)
"
Tarina Clinto.. eiku Travoltasta joka pyrkii presidentiksi amerikassa. Ihan hauska tarina jolla on hetkensä, mutta ei ihan riitä loppuun saakka. Bill Clintonin toilailut on helppo tunnistaa Travoltan roolihahmosta.
"
6
1
... 36 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute