Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
homegrown
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän homegrown arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Black Mask (1996)
(Hak hap)
6
Päättymätön tarina 2: Seuraava luku (1990)
(The NeverEnding Story II: The Next Chapter)
6
Ninja Scroll II - Ninja Resurrection: The Revenge of Jubei (1997)
(Makai tenshô: Jigoku-hen)
"
Jatko-osa jälleen kerran suuri pettymys.. Ei huono, mutta ensimmäiseen ei voi edes verrata.
"
6
Muumio (1999)
(The Mummy)
"
Seikkailut ovat jotenkin aina lähellä sydäntä.. Huonot pisteet tulevat ainoastaan siitä, kun pääosassa näyttelee idiootti Viidakon Ykä.
"
6
Rakkautta ennen aamua (1995)
(Before Sunrise)
6
Ghost Dog - samuraiden tapaan (1999)
(Ghost Dog: The Way of the Samurai)
6
Räjähdyspisteessä (1994)
(Blown Away)
6
Takaa-ajajat (1998)
(U.S. Marshals)
6
Kunniavelka (2000)
(Rules of Engagement)
6
Äksymmät vanhat herrat (1995)
(Grumpier Old Men)
6
Instinct (1999)
6
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
6
Sekaisin Marista (1998)
(There's Something About Mary)
6
Jumanji (1995)
6
Miljoona vuotta eKr. (1966)
(One Million Years B.C.)
"
Onhan tämäkin eräänlainen klassikko.. Minua ainakin rehellisesti nauratti, vaikka ei tätä komediaksi ole tarkoitettukaan.
"
6
Vaarallinen potilas (2001)
(Novocaine)
6
Spawn (1997)
6
Hollow Man - mies ilman varjoa (2000)
(Hollow Man)
6
Tango kolmelle (1999)
(Three to Tango)
6
The Pledge - kunniasanalla (2001)
(The Pledge)
6
1
... 39 ...
53
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute