Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Blacksmith Scene (1893)
7
New York City 'Ghetto' Fish Market (1903)
7
Lars ja se ainoa oikea (2007)
(Lars and the Real Girl)
7
Nymfomaani, osa 1 (2013)
(Nymphomaniac: Vol. I)
7
Veronica Mars (2014)
7
Maverick (1994)
7
Sympathy for Mr. Vengeance (2002)
(Boksuneun naui geot)
7
Shadow (2018)
(Ying)
7
Abe (2013)
7
The Air I Breathe (2007)
"
Virkistävän mukaansatempaava elokuva ja mielenkiinto säilyi alusta loppuun. Eikä iso niminäyttelijäkaartikaan heikentänyt kokemusta.
"
7
About Elly (2009)
(Darbareye Elly)
7
Kolmas mies (1949)
(The Third Man)
7
Erämaan armoille (2007)
(Into the Wild)
7
Väärentäjä (2007)
(Die Fälscher)
7
Cassandra's Dream (2007)
7
Ekusu makina (2007)
7
The Mist (2007)
"
King-filmatisoinniksi yllättävän onnistunut vaikkakin sisälsi kohtauksia ja ratkaisuja, jotka olivat vähintäänkin ärsyttäviä. Etenkin Marcia Gay Hardenin rooli oli hermoja piinaava, mutta itse roolisuoritus oli onnistunut. Hienosti toteutettu ja tunnelma oli kohdallaan, loppukohtauksesta plussaa.
"
7
Sovitus (2007)
(Atonement)
7
Rabbits (2002)
7
Cargo 200 (2007)
(Gruz 200)
7
1
... 45 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute