Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
olio
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän olio arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Her (2013)
7
3 Idiots (2009)
7
Gone Baby Gone (2007)
7
Metropolis (1927)
7
Strange Days (1995)
7
Nuoret sankarit (1988)
(Young Guns)
7
Flawless - virheetön suunnitelma (2007)
(Flawless)
7
Superbad (2007)
7
Winter's Bone (2010)
7
Sun taam (2007)
7
Juno (2007)
7
Francis (2013)
7
Traffic Crossing Leeds Bridge (1888)
7
The Last of Sheila (1973)
7
Yojimbo - onnensoturi (1961)
(Yojimbo)
7
Annie Oakley (1894)
7
Dickson Experimental Sound Film (1894)
7
Souvenir Strip of the Edison Kinetoscope (1894)
7
Vanki (2013)
(Kvinden i buret)
7
Chaplinin Poika (1921)
(The Kid)
7
1
... 44 ...
197
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute