Yläpalkki
Yläpalkki
jager
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Murha Hollywoodissa (2003)
(Hollywood Homicide)
5
Tango ja Cash (1989)
(Tango & Cash)
5
5
Billin ja Tedin uskomaton seikkailu (1989)
(Bill & Ted's Excellent Adventure)
5
Tulkki (2005)
(The Interpreter)
5
5
5
5
Paksuna (2007)
(Knocked Up)
5
Junakytät (1995)
(Money Train)
5
5
5
Resident Evil: Tuho (2007)
(Resident Evil: Extinction)
5
Amerikan Psyko (2000)
(American Psycho)
5
Matkustaja 57 (1992)
(Passenger 57)
5
5
Kulti, kutistin kakarat (1989)
(Honey, I Shrunk the Kids)
5
Krokotiilimies II (1988)
(Crocodile Dundee II)
5
5
Vihollisen keskellä (2001)
(Behind Enemy Lines)
5
previous
1 ... 38 ... 47
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja