Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tyttö tuollainen (2004)
(Jersey Girl)
5
Constantine (2005)
5
Night at the Museum - yö museossa (2006)
(Night at the Museum)
5
Kuuma sinkkuristeily (2002)
(Boat Trip)
5
Jesse Jamesin salamurha pelkuri Robert Fordin toimesta (2007)
(The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford)
5
Nyt tai ei koskaan (2007)
(The Bucket List)
5
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta (2008)
(Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)
5
Ihmeneloset (2005)
(Fantastic Four)
5
Tim Burtonin Corpse Bride (2005)
(Corpse Bride)
5
Lötköjen yö (1986)
(Night of the Creeps)
5
Monte Criston kreivi (2002)
(The Count of the Monte Cristo)
"
EIIIIHHAARGH! Hyvästä yrityksestä muutama pinna. Juoni oli sitten revitty jostain ihan hatusta, ehkä alkuperäinen on liian monimutkainen amerikkalaisyleisön tajuttavaksi. Odotin paljon ja alku lupasi myös hyvää, mutta sitten homma meni aivan perseelleen.
"
5
Narnian tarinat: Velho ja leijona (2005)
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
5
Aikavarkaat (1981)
(Time Bandits)
5
Resident Evil: Apocalypse (2004)
5
Mean Girls - tylyt tytöt (2004)
(Mean Girls)
5
Blues Brothers 2000 (1998)
5
Terapian tarpeessa (1999)
(Analyze This)
5
EuroTrip (2004)
5
Cliffhanger - kuilun partaalla (1993)
(Cliffhanger)
5
Hook - Kapteeni Koukku (1991)
(Hook)
5
1
... 37 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute