Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
jager
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän jager arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Charlien enkelit: Kurvit suoriksi (2003)
(Charlie's Angels: Full Throttle)
"
Roskaa...
"
5
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)
5
Bring It On - anna palaa! (2000)
(Bring It On)
5
Beverly Hills kyttä III (1994)
(Beverly Hills Cop III)
5
Pearl Harbor (2001)
5
Orgazmo - seksin supersankari (1997)
(Orgazmo)
5
Puoliverinen (1960)
(Flaming Star)
5
Get Shorty - hyvä pätkä (1995)
(Get Shorty)
5
Harley Davidson ja Marlboro Mies (1991)
(Harley Davidson and the Marlboro Man)
5
Atlantis - kadonnut kaupunki (2001)
(Atlantis: The Lost Empire)
5
Aeon Flux (2005)
5
Godzilla (1998)
5
Muumion paluu (2001)
(The Mummy Returns)
5
Sahara (2005)
5
Merijalkaväen mies (2005)
(Jarhead)
5
Cellular - tuntematon numero (2004)
(Cellular)
5
Palomuuri (2006)
(Firewall)
5
Ocean's Twelve (2004)
5
Kolme miestä ja baby (1987)
(3 Men and a Baby)
5
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
5
1
... 39 ...
47
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute