Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Die Hard 2 - vain kuolleen ruumiini yli (1990)
(Die Hard 2)
8
Showgirls (1995)
8
The Cell (2000)
"
Unenomainen visio sarjamurhaajan aivoituksista. Iki-ihana Jennifer tällä kertaa psykoterapeuttina. Sieltä parhaasta päästä J-Lo:n pinoa..
"
8
Punaisen Lokakuun metsästys (1990)
(The Hunt for Red October)
8
Waterworld (1995)
8
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
8
Carlito's Way (1993)
8
Huijareita kuten me (1997)
(Shooting Fish)
8
Fisher King (1991)
8
Yhdeksäs portti (1999)
(The Ninth Gate)
8
Lumiukko (1982)
(The Snowman)
8
Walk the Line (2005)
8
Nuori kapinallinen (1956)
(Rebel Without a Cause)
8
Tuulen viemää (1939)
(Gone with the Wind)
8
Dumbo (1941)
8
Takaa-ajettu (1993)
(The Fugitive)
8
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
8
Nimeni on Fletch (1985)
(Fletch)
8
Rocky (1976)
8
Leaving Las Vegas (1995)
8
1
... 12 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute