Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Antsa
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän Antsa arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Loisto (1996)
(Shine)
"
Riipaiseva draama superlahjakkaasta pianistista.
"
8
Vaaleanpunaisen pantterin kosto (1978)
(Revenge of the Pink Panther)
8
Cop Land (1997)
8
El Mariachi (1992)
8
Vaaleanpunainen pantteri iskee jälleen (1976)
(The Pink Panther Strikes Again)
8
Go (1999)
8
Babe - urhea possu (1995)
(Babe)
"
Kovin lämminhenkinen. Ei tästä voi oikein olla pitämättä jollain tasolla.
"
8
Pimeyden armeija (1993)
(Army of Darkness)
8
Closer - iholla (2004)
(Closer)
8
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
8
Boys Don't Cry (1999)
8
Monster's Ball (2001)
8
Vaarallinen tehtävä (1996)
(Mission: Impossible)
8
Menace II Society - väkivallan kierre (1993)
(Menace II Society)
8
Vaaleanpunaisen pantterin jäljillä (1982)
(Trail of the Pink Panther)
8
Jerry Maguire - elämä on peliä (1996)
(Jerry Maguire)
"
Tästä tykkää kyllä väkisin, Cameron Crowelle tyypillinen loistava soundtrack.
"
8
Rambo: Taistelija 3 (1988)
(Rambo III)
8
Shaft - kivikova dekkari (1971)
(Shaft)
8
Pirates of the Caribbean: Mustan helmen kirous (2003)
(Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
8
Karhu (1988)
(L'ours)
8
1
... 11 ...
48
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute