Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Hurjapäät (2001)
(The Fast and the Furious)
6
Perhe on painajainen (2000)
(Meet the Parents)
6
Godzilla (1998)
6
Mars hyökkää! (1996)
(Mars Attacks!)
6
Apinoiden planeetta (2001)
(Planet of the Apes)
6
Harry Potter ja Viisasten kivi (2001)
(Harry Potter and the Sorcerer's Stone)
6
Kaava 51 (2001)
(The 51st State)
6
The Simpsons Movie (2007)
6
Space Cowboys (2000)
6
Showtime (2002)
6
Shanghai Knights (2003)
6
American Pie: The Wedding (2003)
(American Wedding)
6
Robin Hood: Varkaiden ruhtinas (1991)
(Robin Hood: Prince of Thieves)
6
Blondin kosto (2001)
(Legally Blonde)
6
Big - isoksi yhdessä yössä (1988)
(Big)
6
Gremlins 2 - uusi pesue (1990)
(Gremlins 2: The New Batch)
6
Ritarin tarina (2001)
(A Knight's Tale)
6
Maailmojen sota (2005)
(War of the Worlds)
6
300 (2006)
6
Ihmissusi Lontoossa (1981)
(An American Werewolf in London)
6
1
... 26 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute