Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Salaisuus pinnan alla (2000)
(What Lies Beneath)
6
007 - Huominen ei koskaan kuole (1997)
(Tomorrow Never Dies)
6
Paha maa (2005)
6
Poika ja ilves (1999)
6
Mean Girls - tylyt tytöt (2004)
(Mean Girls)
6
Polly tuli kuvioihin (2004)
(Along Came Polly)
6
Kuutamolla (2002)
6
Luunkerääjä (1999)
(The Bone Collector)
6
40 päivää ja 40 yötä (2002)
(40 Days and 40 Nights)
6
Mr. & Mrs. Smith (2005)
6
Matti (2006)
6
Jurassic Park III (2001)
6
Ichi the Killer (2001)
(Koroshiya 1)
6
Poltergeist (1982)
6
Indiana Jones ja kristallikallon valtakunta (2008)
(Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)
6
Stuart Little (1999)
6
Sormet pelissä (2001)
(Freddy Got Fingered)
6
Cloverfield (2008)
6
Crank (2006)
6
Impostor - soluttautuja (2002)
(Impostor)
6
1
... 25 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute