Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Häjyt (1999)
6
Me kaksi ja Irene (2000)
(Me, Myself & Irene)
6
Die Hard - koston enkeli (1995)
(Die Hard: With a Vengeance)
6
Bean - äärimmäinen katastrofielokuva (1997)
(Bean)
6
Tosi valheita (1994)
(True Lies)
6
Ring (2002)
(The Ring)
6
Uuno Turhapuro armeijan leivissä (1984)
6
Tappajahai (1975)
(Jaws)
6
Air Force One (1997)
6
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
6
Tiedän mitä teit viime kesänä (1997)
(I Know What You Did Last Summer)
6
Vaarallinen tehtävä 2 (2000)
(Mission: Impossible II)
6
Salasana: Swordfish (2001)
(Swordfish)
6
Pahat pojat (2003)
6
Road Trip (2000)
6
007 - Kun maailma ei riitä (1999)
(The World Is Not Enough)
6
Villit kuviot (1998)
(Wild Things)
6
Zorron naamio (1998)
(The Mask of Zorro)
6
The Cell (2000)
6
Anger Management - kiukkuterapian tarpeessa (2003)
(Anger Management)
6
1
... 24 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute