Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
tindle
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän tindle arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Last Action Hero (1993)
6
Johnny English (2003)
6
The Game - oletko valmis peliin? (1997)
(The Game)
6
True Romance (1993)
6
The Day After Tomorrow (2004)
6
Bad Boys II (2003)
6
Eläintohtori (1998)
(Doctor Dolittle)
6
End of Days (1999)
6
Hal ja iso rakkaus (2001)
(Shallow Hal)
6
Shaft (2000)
6
National Treasure - kansallisaarre (2004)
(National Treasure)
6
Jali ja suklaatehdas (2005)
(Charlie and the Chocolate Factory)
6
Musta sade (1989)
(Black Rain)
6
Kauna (2004)
(The Grudge)
6
Määränpäänä Graceland (2001)
(3000 Miles to Graceland)
6
Déjà Vu (2006)
(Deja Vu)
6
Pyhä myyntitykki (1998)
(Holy Man)
6
Apocalypto (2006)
6
Mantsurian kandidaatti (2004)
(The Manchurian Candidate)
6
Hostel (2005)
6
1
... 27 ...
43
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute