Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Tähtien sota: Episodi I - Pimeä uhka (1999)
(Star Wars: Episode I - The Phantom Menace)
6
West Side Story (1961)
6
Jack Black: Spider-Man (2002)
6
Rakkautta ennen aamua (1995)
(Before Sunrise)
6
Van Helsing (2004)
6
Marie Antoinette (2006)
6
Blue Hill Avenue (2001)
6
Tombstone (1993)
6
Spirit - villi ja vapaa (2002)
(Spirit: Stallion of the Cimarron)
6
Flight 93 (2006)
6
Vapauden hinta (2002)
(Liberty Stands Still)
6
Wasted (2002)
6
Sherlock Holmes (2009)
6
Häivähdys pinkkiä (2004)
(Touch of Pink)
6
Ponitytöt (2008)
6
Varjojen valtakunta (2003)
(Underworld)
6
Valloittava Phillip Morris (2009)
(I Love You Phillip Morris)
6
Keskiyön pako (1988)
(Midnight Run)
6
Tehtävä Alpeilla (1975)
(The Eiger Sanction)
6
Happy Endings (2005)
6
1
... 38 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute