Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
V*tun neljätoista (2004)
(Fjorton suger)
6
Lainakengissä (2005)
(In Her Shoes)
6
Night at the Museum 2 (2009)
(Night at the Museum: Battle of the Smithsonian)
6
Twilight - Uusikuu (2009)
(The Twilight Saga: New Moon)
6
Isäpuoli (1987)
(The Stepfather)
6
Pekka Töpöhäntä (1981)
(Pelle Svanslös)
6
Tiikeriveljekset (2004)
(Deux frères)
6
Asterix ja viikingit (2006)
(Astérix et les Vikings)
6
Dumbo (1941)
6
Lehmäjengi (2004)
(Home on the Range)
6
Kunnian puolesta (2000)
(Men of Honor)
6
Pikkuveli (2010)
6
Aladdin ja varkaiden kuningas (1995)
(Aladdin and the King of Thieves)
6
Jane Austenin jalanjäljillä (2007)
(Becoming Jane)
6
Salama-Jack (1994)
(Lightning Jack)
6
I Am Legend: Awakening - Story 4: Death as a Gift (2008)
6
I Am Legend: Awakening - Story 3: Shelter (2008)
6
Dog Soldiers (2002)
6
Alfie (2004)
6
Tyttö tuollainen (2004)
(Jersey Girl)
6
1
... 37 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute