Yläpalkki
Yläpalkki
placeinthesun
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Miekka kivessä (1963)
(The Sword in the Stone)
6
Oopperan kummitus (2004)
(The Phantom of the Opera)
6
6
6
Maa aikojen alussa (1988)
(Land Before Time)
6
Kaksi mestaria (2008)
(The Forbidden Kingdom)
6
6
Viidakkokirja (1967)
(The Jungle Book)
6
Aristokatit (1970)
(The Aristocats)
6
Bernard & Bianca Australiassa (1990)
(The Rescuers Down Under)
6
Saanko luvan? (2004)
(Shall We Dance)
6
Tuhkimo (1950)
(Cinderella)
6
6
Batman ja Pakkasherra (1998)
(Batman & Mr. Freeze: SubZero)
6
Sinä, minä ja Dupree (2006)
(You, Me and Dupree)
6
Transformers: Kaatuneiden kosto (2009)
(Transformers: Revenge of the Fallen)
6
6
Harry Potter ja Puoliverinen Prinssi (2009)
(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
6
Kirjava huntu (2006)
(The Painted Veil)
6
6
previous
1 ... 36 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja