Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Prince of Persia (2010)
(Prince of Persia: The Sands of Time)
6
The Karate Kid (2010)
6
Narnian tarinat: Velho ja leijona (2005)
(The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
6
Ostarin superstevari (2009)
(Observe and Report)
6
P.S. Rakastan sinua (2007)
(P.S. I Love You)
6
Candy (2006)
6
Vähät rakkaudesta (2003)
(Down with Love)
6
Hostel: Part II (2007)
6
Jätä se! Älä tuhlaa aikaasi vääriin miehiin (2009)
(He's Just Not That Into You)
6
Gia - kauneuden kirous (1998)
(Gia)
6
Lords of Dogtown (2005)
6
Kauhea kankkunen 2 (2011)
(The Hangover Part II)
6
Harry Potter ja kuoleman varjelukset, osa 2 (2011)
(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II)
6
Transformers: Kuun pimeä puoli (2011)
(Transformers: Dark of the Moon)
6
Hölmö hullu rakkaus (2011)
(Crazy, Stupid, Love.)
6
Red State (2011)
6
Just Go with It (2011)
6
Marttyyrit (2008)
(Martyrs)
6
Ystävät hämärän jälkeen (2010)
(Let Me In)
6
Ikuisesti sinun (1998)
(Ever After)
5
1
... 39 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute