Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
007 vaaran vyöhykkeellä (1987)
(The Living Daylights)
7
Gladiaattori (2000)
(Gladiator)
7
That Thing You Do! (1996)
7
Madagascar (2005)
7
Ja äitiäs kans (2001)
(Y tu mamá también)
7
Paholaisen asianajaja (1997)
(The Devil's Advocate)
7
Saalistaja (2003)
(The Hunted)
7
Jay ja Silent Bob iskevät takaisin (2001)
(Jay and Silent Bob Strike Back)
7
007 - Timantit ovat ikuisia (1971)
(Diamonds Are Forever)
7
Maameren tarinat (2006)
(Gedo senki)
7
Top Gun - lentäjistä parhaat (1986)
(Top Gun)
7
Neljät häät ja yhdet hautajaiset (1994)
(Four Weddings and a Funeral)
7
Beverly Hills kyttä (1984)
(Beverly Hills Cop)
7
007 - Elät vain kahdesti (1967)
(You Only Live Twice)
7
American Beauty (1999)
7
Medusan sinetti (2007)
(The Bourne Ultimatum)
7
The Addams Family - perhe Addams (1991)
(The Addams Family)
7
Cast Away - tuuliajolla (2000)
(Cast Away)
7
Kummeli Kultakuume (1997)
7
Agenttikokelas (2003)
(The Recruit)
7
1
... 21 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute