Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
placeinthesun
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
Suden vuosi (2007)
7
007 ja kultainen silmä (1995)
(GoldenEye)
7
Apocalypto (2006)
7
Anger Management - kiukkuterapian tarpeessa (2003)
(Anger Management)
7
Superbad (2007)
7
Elämä on ihanaa (1997)
(As Good as It Gets)
7
Manaaja (1973)
(The Exorcist)
7
Austin Powers ja Kultamuna (2002)
(Austin Powers in Goldmember)
7
Night at the Museum - yö museossa (2006)
(Night at the Museum)
7
Salainen agentti 007 ja tohtori No (1962)
(Dr. No)
7
Prinsessa (2010)
7
King Kong (2005)
7
Hot Shots! - kaikkien elokuvien äiti (1991)
(Hot Shots!)
7
Kirjeitä Iwo Jimalta (2006)
(Letters from Iwo Jima)
7
Hiljaiset sillat (1995)
(The Bridges of Madison County)
7
Mestaritappaja (2011)
(The Mechanic)
7
Leijonakuningas 2: Jylhäkallion ylpeys (1998)
(The Lion King II: Simba's Pride)
7
Lemony Snicketin Surkeiden sattumusten sarja (2004)
(Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events)
7
Fucking Åmål (1998)
7
Viiltäjä (2001)
(From Hell)
7
1
... 22 ...
56
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute