Yläpalkki
Yläpalkki
placeinthesun
 
Arvostelut | Tilastoja | Omat listat | Tiedot
Aikajärjestys | Arvosanajärjestys
Käyttäjän placeinthesun arvostelut arvosanajärjestyksessä
 
Elokuva Arvosana
Purppuravirrat (2000)
(Les rivières pourpres)
7
Tähtien sota: Episodi II - Kloonien hyökkäys (2002)
(Star Wars: Episode II - Attack of the Clones)
7
Ring (1998)
(Ringu)
7
Terminaali (2004)
(The Terminal)
7
2001: Avaruusseikkailu (1968)
(2001: A Space Odyssey)
7
7
40 v. ja neitsyt (2005)
(The 40 Year Old Virgin)
7
7
Rakkautta vain (2003)
(Love Actually)
7
Herra Deeds (2002)
(Mr. Deeds)
7
7
7
Miss Kovis (2000)
(Miss Congeniality)
7
7
Tunnit (2002)
(The Hours)
7
Ladykillers (2004)
(The Ladykillers)
7
7
Tyttö ja helmikorvakoru (2003)
(Girl with a Pearl Earring)
7
7
7
previous
1 ... 20 ... 56
next
Elokuvahaku
 
Lisäehtoja