Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
nenokkias
Arvostelut
|
Tilastoja
|
Omat listat
|
Tiedot
Aikajärjestys
|
Arvosanajärjestys
Käyttäjän nenokkias arvostelut arvosanajärjestyksessä
Elokuva
Arvosana
One Hour Photo (2002)
9
Fucking Åmål (1998)
9
Kopps (2003)
9
Memories of Murder (2003)
(Salinui chueok)
9
101 Reykjavik (2000)
(101 Reykjavík)
"
Parempi kuin kirjana
"
9
Pianisti (2002)
(The Pianist)
9
Audition (2000)
(Ôdishon)
9
Ghost World (2001)
9
Leijonakuningas (1994)
(The Lion King)
9
Avaruusboltsit (1987)
(Spaceballs)
9
Paha maa (2005)
9
Goodbye Lenin! (2003)
(Good Bye Lenin!)
9
Pee-ween suuri seikkailu (1985)
(Pee-wee's Big Adventure)
9
Sademies (1988)
(Rain Man)
9
Twin Peaks: Tuli kulje kanssani (1992)
(Twin Peaks: Fire Walk with Me)
9
Jalla! Jalla! (2000)
9
Muiden elämä (2006)
(Das Leben der Anderen)
9
Gilbert Grape (1993)
(What's Eating Gilbert Grape)
9
Blue Velvet - ja sinisempi oli yö (1986)
(Blue Velvet)
9
Tekstiilit (2004)
(Les textiles)
9
1
... 9 ...
29
Elokuvahaku
Hakusana
Lisäehtoja
Lisäehtoja hakuun
Valmistumisvuosi:
-
Tyylilajit:
jokin valituista
kaikki valitut
ei mikään valituista
aikuisten
animaatio
dokumentti
draama
elämänkerta
fantasia
film-noir
historiallinen
kauhu
kokoperheen
komedia
lännenelokuva
lyhytelokuva
musiikki
musikaali
mysteeri
rikos
romantiikka
sci-fi
seikkailu
sota
toiminta
trilleri
urheilu
Etusivu
|
Suositukset
|
Lisää elokuva
|
Arvosteltavaa
|
Kirjaudu sisään
Tilastoja
|
Tietoa palvelusta
|
Käyttöehdot
|
Palaute